Play for free now

Winfield

Basic information:

Rok założenia: 2026
Populacja: ok. 70
Eksport: Naprawiony złom
Władza: Fisher

Description:

Baza Winfield została założona kilka lat przed Wielką Wojną. Obecnie dostępna jest jedynie jej zewnętrzna część, czyli mur obronny oraz kawałek placu tuż przed klifem, w którym znajduje się właz do części ukrytej głeboko w górze. Baza jest okupowana przez dosć pokojowo nastawioną organizację paramilitarną, której przewodzi Fisher. Ze względu na usytuowanie strategiczne, baza jest silnym bastionem, niezwykle trudnym do odbicia, jednakże chętnych do tego nigdy nie brakuje.

Quests:

Help defend Winfield against invaders

Who: Fisher
Aim: Pomoc w odparciu ataku na Winfield
Solution: Gdy zaczniesz rozmowę z Fisherem, chwilę później zostanie ona przerwana przez alarm jednego ze strażników. Tak, właśnie znalazłeś się w samym sercu oblężenia. Nie będziesz mógł opuścić Winfield, dopóki nie uporasz się z bandytami. Drogi wyjścia są dwie, jedna prostsza, druga znacznie trudniejsza.

Do rozwiązania w łatwy sposób, wystarczy minimum umiejętności naprawy. Wcześniejsza rozmowa ze Scarlett o procedurze naprawy jeszcze bardziej ułatwi ci zadanie. Gdy tylko przywrócisz do życia zepsuty generator, strażnicy zrobią swoje i wybiją bandytów pod murem. Niestety, wykonując zadanie tą metodą nie zyskasz żadnych łupów.

Rozwiązaniem znacznie trudniejszym będzie wybicie wszystkich bandytów. Choć są zabójczy (dysponują naprawdę dobrym sprzętem na tym etapie gry), to poświęcenie i wysiłek może się opłacić. Karabiny maszynowe i spory zapas amunicji może się przydać w przyszłych bataliach i znacząco ułatwić dalszą grę. Ponadto nadmiar broni zawsze można sprzedać - w tym momencie nastąpi praktycznie koniec problemów z kasą.


Ostatnia aktualizacja contentu: 30.07.2018