Play for free now

Backwater

Basic information:

Rok założenia: oficjalnie 2042, infrastruktura zbudowana w 2032
Populacja: ok. 8 000
Eksport: Medykamenty, żywe tkanki, organy, nawozy
Władza: Burmistrz Higgings

Description:

Jedno ze starszych miast w tej części Stanów Zjednoczonych, założone przez pierwszych ocalonych po Wielkiej Wojnie.

Tak naprawdę, cała infrastruktura wodna, energetyczna i medyczna została zbudowana tu dekadę przed Wielką Wojną. Miejsce to miałobyś kolejnym ośrodkiem badawczym, jednak okoliczności sprawiły, ze projekt ten nie został w pełni ukończony. Nie da się jednak zaprzeczyć, że Backwater ma zainstalowane najnowocześniejsze instalacje uzdatniania wody. Miasto jest naszpikowane przedwojenną technologią, która miała przygotować ośrodek badawczy na nadchodzący kataklizm. Potencjał w tym mieście jest ogromny, jednak niedostatek inżynierów i innych kompetentnych ludzi, nie pozwala go w pełni wykorzystać. Pierwszą osobą, która zdołała wykorzystać Backwater do własnych celów był Higgings, który pnąc się na szczyt kariery szybko został burmistrzem.

Quests:

Find Tara’s husband

Who: Tara
Aim: Zdobycie informacji o meżu Tary
Solution: Zadanie w przygotowaniu.

Repair radio for Fatma

Who: Fatma
Aim: Zdobycie rezystora
Solution: Aby naprawić radio potrzebny będzie rezystor. Potrzebną część posiada Sean, choć początkowo będzie temu zaprzeczał. Porozmawiaj z Void'em. Dowiesz się, że Seana można przekonać do wszystkiego w zamian za używki. Zaopatrz się w halucynogenne grzyby a następnie ponownie porozmawiaj z Sean'em. Po wszystkim zwróć naprawione radio Fatmie.

Repair the water pump in sewers

Who: Higgings
Aim: Naprawa pompy w kanałach
Solution: Po rozmowie z Higgingsem i zleceniu zadania naprawy pompy, w mieście pojawi się przejście do nowej lokacji. Zejdź do kanałów i przejdź przez trzy poziomy zabijając lub omijając znajdujace się tam szczury. Na ostatnim poziomie znajdują się drzwi, które przy wysokim poziomie umiejętności otwierania zamków, mogą bardzo skrócić całą drogę. Gdy dotszesz do celu, napraw pompę a następnie wróć do Higgingsa po nagrodę.


Ostatnia aktualizacja contentu: 30.07.2018